1. Uued autod
  2. LC
  3. Ülevaade
Kiirtee

LC Sport +

KUPEE 2-UST

Lexus LC
Hind alates
133 200 €
  • 21-tollised sepistatud valuveljed, kahetooniline viimistlus, 245/40 (ees) ja 275/35 (taga) R21 rehvid
  • Sissetõmmatav tagaspoiler
  • Süsinikkiust katus
  • Kohanduva jäikusega vedrustus (AVS)
8.1 - 8.1 l/100 km
184 - 184 g/km
3.5l Petrol Hybrid

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Suurepärased omadused

JÄIK KERE

LC sõidudünaamika põhineb äärmiselt tugeva kere ja uute kergete vedrustuskomponentide eelistel. Tugeva raami loomiseks on LC mittedeformeeruvad osad valmistatud ülitugevast terasest, samal ajal kui ukse-, pakiruumi- ja kapotipaneelide puhul on kasutatud kerget alumiiniumi. Lisaks on kasutatud tugevat, ent kerget süsinikkiuga tugevdatud plasti selliste osade puhul nagu katus ja ukseraamid. See jäik alusvanker annab LC-le täpsuse, mida rõhutab madal raskuskese ja peaaegu täiuslik kaalujaotus.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Esmaklassiline Lexus Safety System+ kuulub kõikide LC mudelite standardvarustusse ning sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga, täiustatud sõidurajal püsimise abi, automaatseid kaugtulesid, mis parandavad pimedal ajal nähtavust, ja dünaamilist radariga kiirushoidikut, mis kohandab Su sõidukiirust eesoleva sõiduki kiiruse järgi.

HOLOGRAAFILISED LED-TAGATULED

Hävituslennuki forsaažikambritest inspireeritud pilkupüüdvad metallraamidega tagatuled kujutavad katkematut Lexuse L-kujulist motiivi. Lähemal vaatlusel selgub, et pakiruumi lukk on märkamatult integreeritud tagatule liistu sisse.

LC GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge