1. Uued autod
  2. LC
  3. Ülevaade
Kiirtee

LC Luxury

KUPEE 2-UST

Lexus LC
Hind alates
124 000 €
  • 20-tollised valuveljed, masinviimistlus, 245/45 (ees) ja 275/40 (taga) R20 rehvid
  • Klaasist panoraamkatus
  • Kolme LED-lambi ja automaatse kaugtulede funktsiooniga (AHB) esituled
  • Kohanduva jäikusega vedrustus (AVS)
11.6 - 11.6 l/100 km
262 - 262 g/km
5,0 V8 bensiin (477 hj)

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ee/et

Suurepärased omadused

JÄIK KERE

LC sõidudünaamika põhineb äärmiselt tugeva kere ja uute kergete vedrustuskomponentide eelistel. Tugeva raami loomiseks on LC mittedeformeeruvad osad valmistatud ülitugevast terasest, samal ajal kui ukse-, pakiruumi- ja kapotipaneelide puhul on kasutatud kerget alumiiniumi. Lisaks on kasutatud tugevat, ent kerget süsinikkiuga tugevdatud plasti selliste osade puhul nagu katus ja ukseraamid. See jäik alusvanker annab LC-le täpsuse, mida rõhutab madal raskuskese ja peaaegu täiuslik kaalujaotus.

LEXUS SAFETY SYSTEM+

Esmaklassiline Lexus Safety System+ kuulub kõikide LC mudelite standardvarustusse ning sisaldab kokkupõrke ennetussüsteemi koos jalakäijate tuvastamise funktsiooniga, täiustatud sõidurajal püsimise abi, automaatseid kaugtulesid, mis parandavad pimedal ajal nähtavust, ja dünaamilist radariga kiirushoidikut, mis kohandab Su sõidukiirust eesoleva sõiduki kiiruse järgi.

HOLOGRAAFILISED LED-TAGATULED

Hävituslennuki forsaažikambritest inspireeritud pilkupüüdvad metallraamidega tagatuled kujutavad katkematut Lexuse L-kujulist motiivi. Lähemal vaatlusel selgub, et pakiruumi lukk on märkamatult integreeritud tagatule liistu sisse.

LC GALERII

360° vaade

Täisekraan Sulge