1. Uued autod
  2. LBX World Premiere
  3. Multimedia & Safety
Kiirtee

MUGAVALT TOIMIV MULTIMEEDIA NING ESMAKLASSILINE INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM

LBX on varustatud uusima Lexus Link Connecti süsteemiga, mida saab juhtida 9,8-tolliselt puuteekraanilt.

Süsteem on pilvepõhise navigatsioonisüsteemiga, mis optimeerib teekonda tänu reaalajas infole liiklussündmuste ja viivituste kohta. Lisamugavust pakub pardaassistent Hey Lexus, mis reageerib nii juhi kui ka kõrvalistuja häälkäsklustele.

Nutitelefoni ühilduvuse tagab Apple CarPlay juhtmevaba või juhtmega ühendus või Android Auto juhtmega ühendus. Mugavust täiustab omakorda ka lisavarustusse kuuluv digivõti. Nii Apple’i kui ka Androidi nutitelefonidega ühilduv nutivõti võimaldab omanikul autot lukust avada ja käivitada nutitelefoni abil. Telefoni pole vaja taskust ega kotist välja võtta, see peab olema lihtsalt juhi juures. Samuti saab digivõtit jagada teiste inimestega, kellel on vaja autosse pääseda või sellega sõita.

Lexuse uusimatel mudelitel, sealhulgas LBX-il, värskendatakse tarkvara märkamatult ja juhtmevabalt ning tarkvara värskendamiseks pole vaja Lexuse esindusse minna.

Lexuse eksklusiivne audiopartner Mark Levinson on loonud autode lisavarustusse kuuluva ülikvaliteetse helisüsteemi, milles on 13 optimaalse paigutusega kõlarit. Nende hulgas on tagaluugi sisse integreeritud bassikõlar, mis ei vähenda pakiruumi mahtu.

NUTIKAD OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

LBX-il on viimase põlvkonna mitmekesine ohutus- ja juhiabisüsteemide pakett Lexus Safety System + . Selles sisalduvad süsteemid aitavad tuvastada õnnetusohtu, annavad juhile märku ning tulevad vajaduse korral appi roolima, pidurdama ja veojõudu reguleerima, et leevendada kokkupõrke tagajärgi. Põhielemendid on kokkupõrke ennetussüsteem koos ristmikul pööramise abiga, dünaamiline radariga kiirushoidik, sõiduraja abisüsteem / sõidurajal püsimise abisüsteem ja liiklusmärkide jälgimise süsteem. Sõiduohutust parandavad ja manööverdamist hõlbustavad mitmesugused juhtimiskoormust vähendavad lisafunktsioonid: Lexuse elektrooniline lukk E-Latch koos ohutu väljumise abiga, juhimonitor, nutikad parkimisandurid koos automaatpidurdusega, tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatussüsteem ja pimeala monitor.

Ohutuspaketti saab laiendada lisavarustusse kuuluva eest ristsuunas läheneva sõiduki eest hoiatamise süsteemi ja panoraamvaatemonitoriga. Kaugparkimissüsteem aitab vähendada auto manööverdamisel tekkivat stressi. See võimaldab juhil autot koguni eemalt, nutitelefoni abil parkida.

Juhil on halva ilma korral parem nähtavus tänu uutele, sisseehitatud pihustiga klaasipuhastitele, mida on varem kasutatud Lexuse esindusmudelitel LC ja LS. Need klaasipuhastid pihustavad ise klaasile pesuvedelikku, võimaldades esiklaasi põhjalikumalt ja kiiremini puhastada.