1. Electrified
  2. All-Electric
  3. Electrified Pioneers
Kiirtee
Kiirtee
TÄIELIKULT ELEKTRILINE

ELEKTRIAUTODE TEERAJAJA

TÖÖSTUST JUHTIV TEHNOLOOGIA

Pärast meie esimese luksussedaani lansseerimist enam kui 30 aastat tagasi on Lexusest saanud suurepärase disaini, kvaliteedi ja viimistletud töö sünonüüm. Oleme ka luksusautode elektriliseks muutmise vallas teerajajaks ja liidriks.

Juba üle 15 aasta on Lexus loonud maailmatasemel tehnoloogiaid, et parendada kogemusi ja tuua kasu kogu ühiskonnale. Sellised läbimurded nagu kaheastmeline reduktor ja mitmeastmeline hübriidsüsteem on seadnud standardi kogu elektrienergia tulevikule.

TAKUMI MEISTRID

Meie elektrisõidukite ülimoodne tehnoloogia on ühendatud meie Takumi meistrite käsitöötraditsioonidega. Detailidele keskendumist võib märgata kõiges, alates kaunist värvimistehnikast kuni elektrikomponentide kokkupanekuni.

Sinu mugava sõidu jaoks on loodud käsitsi õmmeldud nahast istmed, mille disain on inspireeritud “sashikost” ehk traditsioonilisest Jaapani õmblustehnikast, mis annab polstrile nii tugevuse kui ka omapärase stiili.

Selliselt pakub elektriautode ajastu aegumatut kvaliteeti.

LF-30 IDEEAUTO

Me ei peatu kunagi – seetõttu lõime hiljuti ideeauto LF-30, mis võimaldab ülimalt nauditavat sõitu, pakub juhile keskenduvat sõidukogemust ja sisaldab endast tulevikulist luksuslikku interjööri. Kasutades enam kui 20-aastast kogemust elektrisõidukitega koos rattasiseste elektrimootorite, elektrirooli ja Lexuse täiustatud kehaasendiabilisega, pakub see suurepärast sõiduelamust.

Uuenduslikus interjööris kasutatakse moodsaid tehnoloogiaid ja uut täiustatud kehaasendiabilist, mis suurendab sõidumugavust veelgi enam. Järgmise põlvkonna välimus hõlmab endas viipejuhtimist ja sõidukiteabe esitamist virtuaalreaalsuse kaudu. Küljeakende läbipaistmatust saab reguleerida, pakkudes avarust või hoopis privaatsust.